Záruka kvality? Jedině SKVĚLEJ-MOBIL.CZ
IMG-LOGO

Duální bezdrátová nabíječka - Hoco - CW23 - 10W*2 - Černá

Nabíjí současně až 2 zařízení, například iPhone 3A/10W, AirPods/PRO 3A/3W, ale i Android Smartphony a jiné sluchátka podporující bezdrátové nabíjení.  napájeno USB/ USB-C (kabel je součástí balení), Lze nabíjet i dva Smartphony současně, Smart Chip, 2x10W Rychlonabíjení, Ochrana proti přehřátí, Ochrana proti zkratu, Ochrana proti poškození magnetickým polem, Ochrana proti přepětí, Ultra štíhlí design, LED indikátor nabíjení.

790 Kč

SKLADEM (expedice do 24 hodin)


Detail produktu


Duální bezdrátová nabíječka. Umožňuje indukční nabíjení až dvou zařízení současně. Vhodný pro zařízení iOS a Android. Vysoce kvalitní TPU poskytuje odolnost proti poškození a dlouhodobému používání. Bezdrátové nabíjeníumožňuje nabíjení zařízení bez připojení kabelu. Nabíjejte současně až dvě zařízení: nyní nemusíte kupovat další nabíječku pro nabíjení zařízení - stačí použít nabíječku HOCO CW23. Vestavěná LED signalizuje, že nabíjení bylo zahájeno a ukončeno. Universal: odpovídá zařízením iOS a Android.


Bezdrátová nabíječka HOCO CW23 je rychlou dobíjecí stanicí, která zvládá současně nabíjet dvě zařízení. V jednu chvíli tak na ni můžete položit dva telefony nebo telefon a sluchátka.


Rychlá bezdrátová nabíječka je vyrobena z odolného ABS plastu, polykarbonátu a spodek je opatřen silikonovými plochami proti klouzání po stole. Dole také najdete průduchy pro odvádění teplého vzduchu ven.


Bezdrátové nabíjení je realizováno rychlostí až 10 W, takže můžete dobíjet vaše zařízení opravdu rychle. Kompatibilní Apple telefony jsou modely iPhone XR, iPhone XS Max, iPhone XS, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro a iPhone 11. Také můžete na nabíjecí plochu položit všechna zařízení s podporou standardu Qi.


USB-C kabel najdete v balení a stačí ho zapojit do portu na nabíječce. Druhý konec s USB zastrčíte do nabíjecího adaptéru. Ten budete potřebovat svůj a pro využití rychlého nabíjení ideálně adaptér s podporou funkce Quick Charge 3.0.


Nabíječka pro bezdrátové nabíjení je velmi lehká a váží pouze 108 gramů. Její výška je jen 13 mm, takže na stole nezabere moc místa a bude působit stále elegantně.



Podobné produkty